עיצוב שמלות כלה וערב

עכשיו זה קורה גם בתל אביב! אחרי פריז, לונדון, מילאנו וניו יורק - שבוע האופנה לכלות מגיע עם ההפקה הנוצצת - tel aviv 2012!

כולם מוזמנים לאירוע שיתקיים בתל אביב, בחודש אפריל, ויימשך יומיים. האירוע ייזמן היכרות אישית עם מיטב מעצבי שמלות כלה וערב בארצנו. כל השמות הגדולים של עולם החתונות יצטופפו במקום אחד, כדי להציג את עיצוביהם החדשים ביותר, לייעץ, להכיר באופן אישי את הכלות ולנצל את ההזדמנות להגשים את חלומן. אל המעצבים יצטרפו מעצבי התסרוקות המובילים, האיפור והאקססוריז.

באירוע שכולו חגיגה של אופנה ויופי, יעלו תצוגות אופנה עם שמלות כלה וערב לשנת 2012, ואף יוכלו הכלות לעתיד ליהנות מתחנות איפור ניסיון ועיצובי תסרוקות לדוגמא מהמאפרים ומעצבי השיער הנחשקים בשוק.

האירוע הוא הזדמנות עסקית לכל הבאים בשעריו, והוא הולך להיות האירוע הלוהט של עולם החתונות. הכלות לעתיד תספוגנה את האווירה המרגשת של טרום חתונה עם ההיצע הצבעוני והמגוון של שמלות כלה וערב, על כל התענוגות הנלווים בשטח של יופי וטיפוח הקשור בחתונות.

באירוע שלא היה כדוגמתו, עולם החתונות הישראלי מקבל הזדמנות לחגוג במלוא תפארתו. אף כלה לא תרצה להחמיץ את ההזדמנות ליטול חלק בחגיגה.