עיצובי שמלות כלה דיזנגוף

באפריל צפוי אירוע גרנדיוזי שלא תרצו להחמיץ, שטרם נראה כמותו בישראל, המיועד למתחתנות.

האירוע יתקיים בתל אביב במסגרתו יציגו מיטב מעצבי העל של עולם החתונות בישראל את עיצוביהם השונים עם שמלות כלה, הכוללות שמלות כלה צנועות, שמלות כלה דיזנגוף ומגוון נרחב נוסף. באירוע יעלו תצוגות אופנה, והמעצבים יעניקו מניסיונם העשיר לכלות וייעצו לכל כלה אשר תחפוץ בכך.

שבוע האופנה לכלות - tel aviv 2012 בתל אביב, אשר הולכת בעקבות הערים המובילות ברחבי העולם, פריז, לונדון, מילאנו וניו יורק, הוא הפקה נוצצת שטרם נראתה כמותה בארץ.

באירוע ייקחו חלק מעצבים שונים וייחודיים שייצגו את כל סקלת סגנונות העיצוב, וגם יביאו את סגנונם האישי, אשר קנה להם את שמם. בתצוגות האופנה שיעלו לאורך שני ימי האירוע יופיעו מעצבי שמלות כלה עם שלל שמלות כלה - עם שמלות כלה צנועות, עם שמלות כלה דיזנגוף ועם שמלות כלה מרהיבות לשנת 2012 של כל השמות הבולטים בארץ בתחום החתונות ועוד הרבה מעבר.

עולם החתונות טרם ראה דבר שכזה – כלות יוכלו להתנסות בסגנונות איפור, להתרשם מתסרוקות וכל זאת מאת המאפרים ומעצבי השיער הנחשבים בישראל.

באירוע הלוהט ביותר בעולם החתונות הכלות לעתיד תוכלנה במשך יומיים, בחודש אפריל, להתוודע למגמות העדכניות ולטרנדים הלוהטים בעולם החתונות, שמלות כלות מגוונות, כמו שמלות כלה דיזנגוף, אפילו שמלות כלה צנועות למעוניינות בכך, ועוד מגוון של אפשרויות רבות.