עיצובי שמלות כלה יד 2

החלום של כל כלה לעתיד עומד להתגשם והוא נמצא במרחק של הישג יד.

באירוע אחד יתכנסו מעצבי על מעולם החתונות, עם עיצובי שמלות כלה מכל הסוגים, עיצובי שמלות כלה יד 2 יפהפיות ועוד. באירוע יופיעו מעצבי שמלות כלה במבחר סגנונות, לצד אנשי המקצוע המובילים בתחום האיפור, התסרוקות והאקססוריז –כולם תחת קורת גג אחת. כל זה ועוד הרבה יותר עומד להתגשם באירוע מסחרר שיתקיים בתל אביב, באפריל.

באירוע שהוא מקבילה של אירועים דומים המתרחשים בערים הנחשבות בעולם: פריז, לונדון, מילאנו וניו יורק, תיערך ההפקה הנוצצת של השנה – שבוע האופנה לכלות - tel aviv 2012.

האירוע שיימשך יומיים מותאם לנשים לפני חתונה, ומיועד לענות על כל צרכיהן. באירוע ייקחו חלק כל השמות הבולטים והכלות לעתיד תוכלנה להתרשם מהאופנות, הזרמים השונים וסגנונות העיצוב של עיצובי שמלות כלה מגוונים, כמו עיצובי שמלות כלה יד 2.

האירוע מזמין אותך לחוויה של תצוגות אופנה מרהיבות עם שמלות הכלה לשנת 2012 והטרנדים הלוהטים בעולם שמלות הכלה, האיפור והאקססוריז. את החוויה תוכלי להגשים במלואה עם ייעוץ אישי שתקבלי מהמעצבים המובילים, עם איפור ניסיון ממאפרים מקצועיים ועם תסרוקות לדוגמא ממעצבי השיער המוכשרים ביותר.

עולם החתונות הישראלי כולו מתכונן לקראת האירוע הזה, שאין שני לו. כל מי שנחשב מבקש לקחת בו חלק, כיוון שאירוע מעין זה טרם נחגג בארץ. עבור כל הנשים העומדות לפני חתונה זהו אירוע חובה.