שמלות כלה ביריד האופנה לכלות 2012

באירוע נוצץ וחסר התקדים - tel aviv 2012 יתאספו תחת קורת גג אחת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה של סצנת החתונות הזוהרת. באירוע יחברו מעצבי שמלות כלה וערב נחשבים לשמות המובילים מתחום טיפוח החן והיופי, מעצבי שיער ומאפרים שהם השמות החמים ביותר בשוק כיום. במשך יומיים בחודש אפריל נחגוג בתצוגות אופנה, תסרוקות ואיפור, באירוע שמגשים את כל החלומות עבור הכלה העתידית.

באירוע המפואר יוצגו האופנות העדכניות ביותר, הטרנדים הלוהטים והמגמות השולטות בשוק. במהלך שני ימי היריד, שכולו חגיגה קורנת של עולם החתונות העשיר, יוכלו כלות עתידיות להתנסות בתסרוקות ובאיפור, להתפעל מהאקססוריז הייחודיים ביותר, מהעיצובים של מעצבי שמלות כלה נחשקים ולקבל ייעוץ אישי.

אירוע זה הוא ראשון מסוגו בישראל, אך איננו ראשון מסוגו בעולם. אירועים מעין זה נערכים מזה שנים כבר בלונדון, מילאנו, ניו יורק ופריז, והם הצלחה מסחררת בכל העולם.

ההפקה הגרנדיוזית מבטיחה לכל כלה באשר היא למצוא את מבוקשה. התערוכה היא חוויה בלתי נשכחת עבור הכלה, חוויה שאין לה תחליף. חוויה זו באה במקום ההתלבטות המנוכרת בין מעצבי שמלות כלה באתרי האינטרנט שלהם, בהם לא ניתן לחוש מקרוב בבד, לחוות את הגזרה ואת האלמנטים העיצוביים ולהתרשם מקרוב. התערוכה גם באה להחליף את כיתות הרגליים בין בתי אופנה וסטודיו, בעוד היא מקבצת את כל אלה יחד במקום אחד. מומלץ לא להחמיץ את הזדמנות לחוויה אותנטית ומפגש עם סגנונות ועם מגוון בלתי נלדה.